مقالات دوربین مداربسته

روش های محافظت از دوربین‌ های مدار بسته در مقابل مشکلات طبیعی

روش های محافظت از دوربین‌ های مدار بسته

روش های محافظت از دوربین مداربسته در مقابل مشکلات طبیعی ، نخستین موردی که در این جا برای شما خواهیم گفت روش های محافظت از دوربین‌ های مدار بسته در مقابل مشکلات طبیعی مانند رعد و برق و ... است.

هیچوقت دوربین مدار بسته خود را به فلزات متصل نکنید، این موضوع مهمترین راه برای محافظت از دوربین مداربسته در مقابل رعد و برق می باشد. برخورد مستقیم رعد و برق به دوربین می ‌تواند دوربین را برای همیشه از بین ببرد.

نگهداری از دوربین مداربسته

روش محافظت از دوربین مداربسته

در مقابل طوفان از دوربین مداربسته ی خود محافظت کنید


برای محافظت از دوربین‌ های مدار بسته در مقابل باد و طوفان می بایست اطمینان حاصل کنید که این تجهیزات امنیتی به شکل درست نصب شده‌ اند . نصب محکم این دوربین‌ ها موجب می شود که در مقابل طوفان و باد مقاوم باشند. موقع خرید دوربین مدار بسته می بایست به این نکته توجه کنید که دوربین شما در مقابل آب و هوای نامناسب مقاومت داشته باشد.


محافظت از دوربین‌ های مدار بسته در مقابل شرایط آب و هوا


دوربین‌ های مدار بسته برای شرایط مختلف آب و هوایی طراحی شده اند. به این علت موقع خرید دوربین مدار بسته می بایست به این نکته دقت کنید که دوربین شما در چه شرایط آب و هوایی دوام می آورد. دوربین‌ هایی که ضد آب و رطوبت می باشند می ‌توانند مناسب ترین گزینه برای خرید باشند. بهترین دوربین‌ های ضد آب IP66 خواهند بود . در حال حاضر دوربین ‌های امنیتی IP66 نسبتا به صرفه هستند. این نوع دوربین‌ ها در یک کاور آلومینیومی قرار دارند و در مقابل آب و رطوبت مقاوم اند. چنان چه در پی دوربینی هستید که در شرایط آب و هوای بارانی مقاوم باشد بهتر است به سراغ دوربین‌ های ضد آب بروید.


در شرایط خاص از دوربین‌ های مدار بسته خود محافظت کنید


از دیگر از راهکار هایی که برای حفاظت از دوربین‌ های مدار بسته وجود دارد درست کردن محفظه به خصوصی برای آنها می باشد. با بهره گیری از این روش حتی در صورتی که دوربین شما ضد آب نباشد می‌ توانید از دوربین خود در مقابل آب و هوای بارانی محافظت نمایید. یک جعبه مقاوم مناسب ترین راه برای حفاظت از دوربین در هر شرایط آب و هوایی است. در صورتی که هزینه لازم برای خرید دوربین ‌های مقاوم ندارید بهتر است به فکر درست کردن جعبه‌ های به خصوصی برای دوربین باشید.


محافظت از دوربین ‌های مدار بسته از طریق مکان مناسب


بعضی از کمپانی های دوربین مدار بسته موقع فروش دوربین مدار بسته برای هر دوربین جعبه به خصوصی برای قرار دادن دوربین در محیط باز در اختیار شما می گذارند. شما می‌ توانید از این محفظه برای محافظت کردن دوربین خود در مقابل آب و هوای بد استفاده نمایید. این جعبه‌ کمک می‌ کند دوربین شما امنیت لازم را داشته باشد.
سیپروتک راهنمای شماست.