مقالات دوربین مداربسته

بهترین دوربین مداربسته ضد آب

بهترین دوربین مداربسته ضد آب

بهترين دوربين هاي مداربسته ضد آب چه نوع دوربین هایی هستند؟ دوربین های مداربسته انواع مختلفی دارند.

 در صورتی که می خواهید دوربین مداربسته در محیط باز نصب و راه اندازی کنید باید شرایط آب و هوایی را در نظر داشته باشید و دوربینی باید انتخاب کنید که در برابر آب و هوای مرطوب و بارانی مقاوم باشد و در طول زمان تصاویر با کیفیتی را ضبط کند. در ادامه برخی از دوربین های مداربسته در این زمینه را بررسی می کنیم، این بررسی ها میتواند در مورد سایر دوربین های مداربسته نیز صدق کند. همراه ما باشید:


شرکت ها و برندهای معتبر تولید دوربین مداربسته با استفاده از استانداردهای موجود جهانی و تولید استانداردهای جدید ، همیشه یک گام از تولیدات سایر شرکت ها برای عرضه محصولات برتر جلوتر هستند.
از این سری استانداردها، تولید محصولات امنیتی مقاومتر در مقابل شرایط متفاوت آب و هوایی است. شاخص IP در دوربین های مداربسته درجه این مقاومت بدنه را نشان می دهد ، و عدد آن از 65 تا 68 در تولید مورد استفاده قرار میگیرد. مثال : دوربین مداربسته IP65 پایین ترین استاندارد مقاومتی در بدنه دوربین مداربسته ، IP66 متداول ترین استاندارد مورد استفاده در بدنه دوربین مداربسته و IP67 و 68 نیز بالاترین استاندارد مقاومتی است که به دوربین های مداربسته غوطه ور در آب اطلاق میگردد.
امروز اکثر تولید کنندگان دوربین مداربسته محصولات خود را طبق این استانداردها تولید می کنند. حالا محصولات چند شرکت معتبر آمریکایی را بررسی می نماییم.

دوربین مدار بسته Nest Cam


یکی از مناسب ترین دوربین ‌های مدار بسته ضد آب که در این بخش برای شما معرفی می‌ کنیم دوربین مدار بسته Nest Cam است. این دوربین مدار بسته در برابر آب به طور کامل مقاوم است و شما به آسانی می ‌توانید از این دوربین در مکان های خارج از منزل استفاده نمایید. یکی از مشکلاتی که این دوربین مدار بسته دارد این است که برای دسترسی به تمام خصوصیات این دوربین مدار بسته می بایست هر ماه هزینه ‌ای را پرداخت نمایید. این دوربین مدار بسته دارای وضوح تصویر ۱۰۸۰ دو مگاپیکسل است و تصاویری که ذخیره می ‌کند از کیفیت زیادی برخوردار هستند . نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید درباره این دوربین مدار بسته این است که این دوربین وضوح دید در شب خیلی مناسبی دارد.


دوربین مدار بسته Phylink Outdoor Camera


این دوربین مدار بسته دارای وضوح تصویر ۱۰۸۰ فول  HD است و دارای زوم دیجیتال 2X می باشد. این دوربین مدار بسته موقعی که حرکت ها و کارهای مشکوکی را می بیند به گوشی شما هشدار هایی را می فرستد تا شما متوجه حرکات شوید.

دوربین مدار بسته Arlo Wire-Free 


در حال حاضر دوربین‌ های مدار بسته ضد آب تنوع بسیاری دارند شما می بایست به این نکته دقت کنید که دوربین مدار بسته شما چه قابلیت هایی می بایست داشته باشد. دوربین مدار بسته Arlo Wire-Free از دیگر دوربین‌ های مدار بسته ضد آب به شمار می رود که دارای وضوح تصویر ۷۲۰ است . یکی از عیب هایی که این دوربین مدار بسته دارد این است که باتری ‌های این دوربین مدار بسته احتیاج به شارژ و تنظیم دوباره دارد.

دوربین مدار بسته Best Vision

دوربین مدار بسته Best Vision هم یکی از بهترین دوربین ‌های مدار بسته ضد آب به شمار می رود. این دوربین مدار بسته نسبت به دیگر دوربین ‌ها از امکانات و خصوصیات زیادتری برخوردار می باشد. یکی از مشکلاتی که این دوربین مدار بسته دارد این است که شما می بایست زوم این دوربین را به شکل دستی تنظیم نمایید و این نکته را هم در نظر بگیرید که این دوربین مدار بسته نسبت به دیگر دوربین‌ ها بزرگتر است.

برای انتخاب یک دوربین مداربسته ضد آب باید حتما چند نکته را در نظر داشته باشید:

1- دوربینی را انتخاب نمایید که دارای تاییدیه استاندارد باشد.

2- دوربین مداربسته باید دارای کنترل کیفی نهایی پس از تولید و پیش از بسته بندی باشد.

3- بدنه دوربین مداربسته باید دارای آب بندی سالم و اتصالات مناسب باشد که پس از باز و بسته نمودن 

اسیب نبیند.

4- دوربین مداربسته شما باید از یک فروشنده معتبر که متعهد به خدمات پس از فروش است تهیه شده باشد.

سیپروتک مشاوری امین برای ارائه خدمات حرفه ای شماست. با ما تماس بگیرید.

برای مطالعه بیشتر :

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2042WD-I

دوربین مداربسته کی دی تی مدل KDT-IPC-KI-D05ST20F

روش های محافظت از دوربین‌ های مدار بسته