مقالات دوربین مداربسته

بررسی تخصصی دوربین کی دی تی KDT-IPC-KI-D05ST20F

بررسی تخصصی دوربین کی دی تی KDT-IPC-KI-D05ST20F

سیپروتک : بررسی تخصصی دوربین کی دی تی KDT-IPC-KI-D05ST20F 

بررسی تخصصی دوربین کی دی تی KDT-IPC-KI-D05ST20F

بررسی اجمالی:

این دوربین مداربسته تحت شبکه دارای ورودی Audio/alarm IO است که امکان شنود صدای محیط و اتصال به تجهیزات اتوماسیون را فراهم می نماید.یک دوربین مینی دام زیبا با امکاناتی کامل و کارراه انداز در محیط های اداری ، تجاری و مسکونی و پارکینگ. کیس کوچک این دوربین و تصویر شفاف با زاویه باز آن موجب راحتی نصب آن در ارتفاع پایین تری نسبت به سایر کیس های دوربین ها می شود. برد سونی این دوربین پردازش تصویر سریع و امکانات نرم افزاری قوی تری فراهم نموده است ، ویژگی های خوبی که کاربرد آن را برای کاربران گسترده نموده است.

نمونه تصویر دوربین 2 مگاپیکسل KDT

ویژگی ها:

دارای سنسور تصویری سونی  Sony IMX290 1/2.8 ، دو مگاپیکسل 1080×1920 استاندارد ، دارای لنز 2.8 میلی متر با زاویه باز ، زاویه دید بسیار باز حدود 109 درجه ،  پشتیبانی از کارت حافظه داخلی تا 128GB ،  قابلیت ضبط هوشمند وقایع  - که امکان دسترسی هوشمند و آسان به وقایع و هشدار اتاق مونیتورینگ را فراهم می نماید ، سه لایه تنظیمات تصویری : 1-نظارت مبتنی بر ضبط تصویر. 2- نظارت ماتریسی همزمان همه دوربین ها . 3- لایه تصویری تنظیمات موبایل ( این لایه جهت انتقال تصاویر در شبکه و موبایل تنظیم می گردد) در شبکه های داخلی که چند یوزر همزمان از تصاویر دوربین استفاده می کنند برای کم کردن پهنای باند مورد نیاز استفاده می شود.دارای 1 سال گارانتی تعویض و 5 سال گارانتی طلایی است. 

جدول مشخصات فنی دوربین :

در انتها باید در نظر داشته باشید :

نکته اصلی در این مدل از دوربین های مداربسته زاویه باز تصویر و میکروفون آن است. از ویژگی های بارز آن بدنه محکم با استاندارد IK10 می باشد. شرکت کاوش داده پرداز مالک برند KDTاست. مجموعه محصولات این شرکت مانند بسیاری از کمپانی های جهانی با استفاده از انواع برد های استاندارد کمپانی سونی و شرکت آپتینا در دو رنج حرفه ای و اقتصادی توسط متخصصین این شرکت ساخته می شود. وب نویسی کاملا فارسی / نرم افزار نویسی کاملا فارسی / سرور انتقال تصویر در پارس آنلاین ایران /بروزرسانی آنلاین دستگاه از سرورهای ایران / پنج سال گارانتی طلایی بدون قید و شرط کی دی تی - وجه تمایز این شرکت با سایر وارد کنندگان صرف می باشد.

سیپروتک مشاور امین شماست.