مقالات دوربین مداربسته

بررسی تخصصی دوربین هایک ویژن Turbo HD DS-2CE56D0T-IR

بررسی تخصصی دوربین هایک ویژن Turbo HD DS-2CE56D0T-IR

سیپروتک : بررسی تخصصی دوربین هایک ویژن Turbo HD DS-2CE56D0T-IR 

نمونه تصاویر دوربین هایک ویژن DS-2CE56D0T-IR

بررسی اجمالی :

ciprotech : دوربین دام کوچک و بسیار پر کاربرد ، قیمت پایین برای نصب در محیط هایی که تراکم نوری زیادی ندارند مناسب است . کیفیت تصویر دو مگاپیکسل با بدنه مقاوم پلاستیکی و قابلیت دید در شب از آن یک دوربین بسیار پر فروش در میان دوربین های HD کمپانی هایک ویژن ساخته است.

دوربین توربو هایک ویژن DS-2CE56D0T-IR

ویژگی ها:

دام پلاستیکی مناسب فضای مسقف مسکونی و تجاری ، دارای سنسور تصویری CMOS هایک ویژن ، تصاویر حاصل از سنسورهای هایک ویژن شفاف هستند ، 2 مگاپیکسل / 1920x1080  استاندارد است،  زاویه تصویر درحالت 3.6 میلیمتر حدودا 83 درجه و در حات 6 میلیمتر 54 درجه ، IP66 ضد آب و گرد و غبار مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و قابلیت تنظیمات نوری Brightness, Sharpness, DNR, Mirror دارد.

در انتها باید در نظر داشته باشید :

دوربین های نسل جدید آنالوگ HD کمپانی هایک ویژن با نام تجاری توربو شناخته می شوند.
این نسل دوربین ها در رقابت با دوربین های شبکه با قیمت پایین تر برای پاسخ به نیاز مصرف کنندگان ساخته شده است. نکته مهم در استفاده از این دوربین ها توجه داشتن به استفاده از بستر و تجهیزات انالوگ در آن است. در واقع مزیت قیمتی این دوربین ها در اجرای پروژه های کوچک و متوسط بسیار بالاست ولی در صورتی که ، حدود اجرای پروژه از یک حدی عبور نماید و میزان استفاده از کابل تصویر در آن بیشتر شود استفاده از این تکنولوژی مقرون بصرفه نیست.

سیپروتک مشاور امین شما است.