مقالات دوربین مداربسته

بررسی تخصصی دوربین هایک ویژن Turbo HD - DS-2CE16D0T-IR

بررسی تخصصی دوربین هایک ویژن Turbo HD - DS-2CE16D0T-IR

سیپروتک : بررسی تخصصی دوربین هایک ویژن Turbo HD DS-2CE16D0T-IR 

بررسی تخصصی دوربین هایک ویژن Turbo HD DS-2CE16D0T-IR

بررسی اجمالی : 

یک دوربین نیمه صنعتی کوچک با قابلیت هایی بسیار خوب و قیمت پایین برای نصب در محیط های مختلف و فضاهای باز دارای زاویه دید مناسب . کیفیت تصویر دو مگاپیکسل با بدنه مقاوم و قابلیت دید در شب از آن یک دوربین بسیار پر فروش در میان دوربین های HD کمپانی هایک ویژن ساخته است.

نمونه تصویر DS-2CE16D0T-IR

ویژگی ها :

دارای سنسور تصویری CMOS هایک ویژن ، تصاویر حاصل از سنسورهای هایک ویژن شفاف هستند ، دوربین مینی بولت 2 مگاپیکسل / 1920x1080  استاندارد است ، نیمه صنعتی مناسب فضای باز و مسقف بلند، مسکونی، تجاری ، زاویه تصویر درحالت 3.6 میلیمتر حدودا 83 درجه و در حالت 6 میلیمتر 54 درجه، برد مفید دید در شب این محصول تا  20m ،  قابلیت تنظیم نور محیط سایه روشن بصورت  دیجیتال DWDR و قابلیت تنظیمات نوری Brightness, Sharpness, DNR, Mirror دارد.

در انتها باید در نظر داشته باشید :

دوربین های نسل جدید آنالوگ HD کمپانی هایک ویژن با نام تجاری توربو شناخته می شوند.این نسل دوربین ها در رقابت با دوربین های شبکه با قیمت پایین تر برای پاسخ به نیاز مصرف کنندگان ساخته شده است. نکته مهم در استفاده از این دوربین ها توجه داشتن به استفاده از بستر و تجهیزات انالوگ در آن است. در واقع مزیت قیمتی این دوربین ها در اجرای پروژه های کوچک و متوسط بسیار بالاست ولی در صورتی که ، حدود اجرای پروژه از یک حدی عبور نماید و میزان استفاده از کابل تصویر در آن بیشتر شود استفاده از این تکنولوژی مقرون بصرفه نیست.

سیپروتک مشاور شما برای انتخاب مناسب است.