مقالات دوربین مداربسته

در مورد دوربین مداربسته Hensel بیشتر بدانید؟ ، در این مطلب می خواهیم در مورد دوربین مداربسته Hensel توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم . احتمال عبارات OEM و ODM به گوشتان خورده است . OEM به معنی بهره گیری از محصول تولیدی یک شرکت با برند شرکتی دیگر می ‌باشد .


علت استفاده از دوربین مدار بسته در مراکز خرید

علت استفاده از دوربین مدار بسته در مراکز خرید ، در این مطلب می خواهیم در مورد علت های استفاده از دوربین مداربسته  ( انواع دوربین مداربسته مخفی ) در مراکز خرید توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. 


علت وجود دوربین مداربسته در فرودگاه ها

علت وجود دوربین مداربسته در فرودگاه ها ، در این مطلب می خواهیم در مورد دلایل و علت وجود دوربین مداربسته ( انواع دوربین مداربسته مخفی ) در فرودگاه ها بپردازیم . همراه ما باشید.


آزمایش دوربین مداربسته ۴ مگاپیکسلی

آزمایش دوربین مداربسته ۴ مگاپیکسلی ، در این مطلب می خواهیم در مورد آزمایش کردن دوربین های مداربسته ۴ مگاپیکسلی توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. در اینجا به بررسی آخرین مدل سری اقتصادی مدل N44CL52 با رزولوشن ۴ مگاپیکسل با در نظر داشتن به پارامترهای پایین می پردازیم:


زیر مجموعه ها

نمونه تصویر دوربین های مداربسته، به شما برای انتخاب بهتر کیفیت مورد انتظارتان از دوربین مداربسته کمک می کند. نمونه تصاویر دوربین مداربسته با توجه به برد الکترونیکی آن ها و کیفیت ساخت و تکنولوژی بکاررفته در آن ها بسیار متفاوت است. در هر یک از دوربین های مداربسته با توجه به کارکرد ان تصاویر روز و شب هم با هم متفاوت است.