مقالات داستان شرکت

کاوش داده پرداز

کاوش داده پرداز

یکی از شرکت های داخلی که در زمینه دوربین های مدار بسته فعالیت می کند، شرکت داده پرداز کاوش می باشد که جزو موفق ترین شرکت های تولید دوربین و تصاویر امنیتی می باشد.

حدود ۱۲ سال پیش مجموعه کاوش داده پـردازان فعالیت خود را در زمینه نصـب و راه اندازی پروژه های مداربسته تحت شبکه بـا اسـتفاده از فناوری های بسیار کمیاب و ارزشمند آغاز نموده است. کی دی تی با هــدف تامین تجهیزات شـبکه مورد نیاز مصرف بـازار در سال 1390 به طور رسمی شروع به تولید محصولات خود نموده است . زمانی که  کی دی تی مونتاژ تجهیزات شبکه POE را در ایران آغاز نمود، به طور قطع میتوان گفت که هنوز کسی تا آن زمان به تولیـد ملی و اشـعار آن نپرداخته بـود .
این مجموعه در همان ابتدا که پا به عرصه تولید نمود، صد در صـد سودآوری را برای شرکت خود نداشته است و پس از گذشت زمان و با معرفی محصول ملی به بازار توانستیم تا حدودی این سودآوری را برای شرکت کسب نمائیم. چـرا کـه صرفـاً مونتاژ یک محصول فقط جهـت شروع وارد کردن تکنولوژی کافی بـودامروزه کی دی تی با چهار خط تولید همزمان در حال فعالیت تولید تجهیزات POE  خـود مـی باشد و سعی شده کـه جوابگـوی نیاز داخلی تا حد ممکن باشد و حتی اکثر مواقع  صادرات خــود را جهــت تامیــن مصــرف کننــدگان داخلــی متوقف کرده است.امروزه با توجه به سابقه درخشانی که در این زمینه کسب نموده ایم به عنوان یکی از پیشتازان این عرصه در حال فعالیت می باشیم.

امروز شرکت برند کی دی تی با تلاش تیم مدیریت و همکاران خود در حال پیشرفت های چشمگیری است که سایر رقبا را نیز برای رقابت به تکاپو انداخته است. این برند ایرانی موجب سربلندی و افتخار همکاران خود است. گارانتی و پشتیبانی این شرکت نمونه یک ضمانت عالی در بازار ایران است که سایر شرکت ها نیز باید از آن لگو برداری نمایند. 

ایجاد خطوط تولید جدید و تجهیز کارخانه تولیدی به دستگاه های مدرن تر در سال جاری می تواند نوید بخش همکاران در این صنف باشد.


All rights reserved 2018 تمامی حقوق این سایت متعلق به سیپروتک می باشد