مقالات داستان شرکت

پاناسونیک

پاناسونیک

شرکت پاناسونیک که قبلا با نام شرکت صنعتی Matsushita Electric شناخته می شد یک شرکت چند ملتی ژاپنی است که در کادوما ، اوساکای ژاپن مستقر می باشد.

این شرکت در سال 1918 به عنوان تولید کننده سوکت های پرینتر تاسیس شد و به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الکترونیک ژاپنی در کنار سونی، هیتاچی، توشیبا و کانن قراردارد. علاوه بر الکترونیک، محصولات و خدمات غیر الکترونیکی مانند خدمات نوسازی خانه نیز از جمله فعالیت های این شرکت می باشد. پاناسونیک چهارمین تولید کننده تلویزیون در جهان است.

در 11 ماه مه 2012، Panasonic اعلام کرد که قصد دارد 76.2 درصد از سهام FirePro Systems، یک شرکت هندی در زمینه حفاظت از زیرساخت ها و راه حل های امنیتی مانند دزدگیر، اعلام حریق، دوربین مدار بسته و مدیریت ساختمان را خریداری کند. پاناسونیک ارائه دهنده راه حل های خاص در صنعت و تکنولوژی های امنیتی است. دوربین های مداربسته Panasonic امکان کاهش پروسه های لودینک و کاهش میزان پهنای باند را در شبکه های مدار بسته فراهم می کنند. این برند محبوب نسل جدید دوربین ها را با کیفیت بسیار بالا و در عین حال با قابلیت بهینه سازی میزان پهنای باند مصرفی تولید می کند.

محصولات در زمینه سیستم های امنیتی پاناسونیک به راحتی قابل نصب می باشند و راهندازی آن به خواندن کاتولوگ به سادگی انجام می شود ، همچنین مناسب برای پروژه های حرفه ای می باشند. پاناسونیک با صدها نمایندگی در سراسر جهان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پشتیبانی در سیستم های مدار بسته است. یکی از تکنولوژی های این برند تحت عنوان MNR می باشد که بصورت سه بعدی نویز را در سیستم کاهش می دهد. دوربین های پاناسونیک هم مناسب برای محیط های تاریک و هم مناسب برای محیط های روشن هستند.

از خصوصیات محصولات پاناسونیک استفاده از لنزهای حرفه ای ، سنسورهای بسیار حساس، و تکنولوژی های پروسسینگ سخت افزاری و نرم افزاری سطح بالا می باشد.
از جمله تکنولوژی های تخصصی در سیستم های پاناسونیک 4K و FHD می باشد که کیفیت بالا تصاویر را با حداقل پهنای باند منتقل می کنند. دوربین های 4K این برند کیفیت واقعی 4k را داراست.
استفاده از تکنولوژی h265 با استفاده از پلتفرم I-PRO در محصولات Panasonic وضوح و امنیت بالا را فراهم نموده است.
همچنین پاناسونیک ارائه دهنده نرم افزار مدیریت تصاویر با قابلیت های مانیتورینگ و ضبط حرفه ای و با ساپورت فوق العاده دوربین های PTZ و سیستم های موبایل می باشد.


All rights reserved 2018 تمامی حقوق این سایت متعلق به سیپروتک می باشد