مقالات داستان شرکت

موبوتیکس

موبوتیکس

شرکت موبوتیکس ( MOBOTIX ) به عنوان یکی شرکت های موفق در زمینه دوربین های مدار بسته می توان نام برد، که در سال ۱۹۹۹ در کشور آلمان به ثبت رسید.

این شرکت از سال ۲۰۰۰ در زمینه تولید تجهیزات امنیتی و نظارت تصویری تحت شبکه (IP) فعالیت می کند. این شرکت آلمانی در سال ۲۰۱۴ به عنوان ۲۲ امین تولید کننده برتر دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری در لیست ۵۰ شرکت برتر دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی قرارگرفت. این شرکت دوربین مداربسته و محصولات نظارتی خود را به بیش از ۷۰ کشور جهان صادر می کند و در کشورهای مختلف دارای دفتر و شعبه می باشد.
محصولات با کیفیت این شرکت شامل طیف وسیعی از محصولات مانند : انواع دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) , انواع لنز و سنسور دوربین مداربسته, تجهیزات جانبی دوربین مداربسته, نرم افزار های نظارتی, آنتن ها و لینک های وایرلس و … اشاره کرد.

(موبوتیکس) یک شرکت نرم افزاری و توسعه دهنده سخت افزار های مورد نیاز در زمینه دوربین مداربسته با وضوح بالا و شبکه هاب مبتنی بر انتقال ویدئویی امنیتی و نظارتی است.موبوتیکس یکی از پیشگامان در فن آوری دوربین های مداربسته شبکه (IP Camera) و با وضوح بالا است.از سال 2010 موبوتیکس دامنه محصولات خود را گسترش داد و به غیر از محصولات مربوط به دوربین مداربسته ،فعالیت خود اتوماسون خانگی را نیز اضافه کرد.
پروژه های این شرکت در سفارتخانه ها ، فرودگاه ها ،ایستگاههای راه آهن ، بنادر ، ایستگاه های گاز ، هتل ها و یا بزرگراه و بیشاز یک صد هزار سیستم MOBOTIX  بوده است.


All rights reserved 2018 تمامی حقوق این سایت متعلق به سیپروتک می باشد