مقالات داستان شرکت

دوربین مایلستون

مایلستون

شرکت  Milestone Systems در سال 1998 تاسیس شده است ویکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه دوربین های مدار بسته می باشد، در واقع می توان گفت یکی از پیشگامان جهانی نرم افزار مدیریت ویدئو پروتکل باز (VMS) است که برای ارائه نرم افزار ، پلت فرم ویدئویی شروع به  کسب و کار نموده است و همچنین محصولات از کیفیت بالایی برخوردار است ، همچنین جامعه ما از شرکای سخت افزاری و نرم افزاری می تواند راه حل های ویدئویی خود را ، برای  امنیت و فراتر از مقاصد امنیتی انجام دهند .

هدف ما بهبود فرایندهای سازمانی مشتریان جامعه می باشد و سطح ایمنی از طریق مدیریت، ادغام و توزیع داده های ویدئویی دیجیتال امکان پذیر است.
مایلستون یکی از پیشرو های صنعت نرم افزارهای مدیریت تصاویر با پلتفرم باز، در دنیاست که اخیرا برای بار دیگر نیز در سال 2017 در گزارش تحقیقاتی موسسه جهانی IHS رتبه اول را از آن خود کرده است. تکنولوژی ای که در واقع به دنیا کمک می کند تا ببیند چگونه میتوان امنیت را تضمین کرد. این پلتفرم باز، ارتباط با سیستم های دیگر و نوآوری را در توسعه و استفاده از تکنولوژی ویدئویی تحت شبکه بکار گرفته است، آن هم با راهکارهایی پایدار و قابل توسعه که در بیش از 150 هزار نقطه از دنیا خود را ثابت کرده اند. مایلستون یک کمپانی مستقل است که در سال 1998 تاسیس گردید و هم اکنون زیر مجموعه ی گروه Canon می باشد.


All rights reserved 2018 تمامی حقوق این سایت متعلق به سیپروتک می باشد