مقالات داستان شرکت

شرکت سیمآوا

شرکت سیمآوا . سیپروتک به عنوان بخشی از رسالت خود برای معرفی برندهای معتبر فعال در صنعت امنیت و صاحب فن آوری در این جا به معرفی شرکت تولید تجهیزات الکترونیکی سیمآوا می نماید.

شــرکت سیمآوا در ســال 1360 تولید و مونتاژ بردهای الکتریکی فعالیت خود را در زمینه هــای صوتی و تصویری آغاز نموده اســت.
سیمآوا نیز با رشد روزافزون تجهیزات الکترونیکی در دهه های اخیر، از شرکت های پیشرو در صنعت الکترونیک و انفورماتیک کشور اســت، این شرکت از جمله اولین تولیدکننده های مادربرد و اولین تولید SMD و انواع بردهــای Jetway با برنــد Techmedia در ایران، و تولیدکننده مانیتورهای دیجیتال می باشد, سیمآوا موفق به دریافت لوح تقدیر از وزارت صنایع گردیده است ، شرکت ســیمآوا با پشتوانه سال ها تجربه از سال 1368 در صنعت الکترونیــک هم زمان با ورود کامپیوترهای شــخصی و ایجاد بازار مصــارف خانگی اقدام به تولید محصولات کامپیوتری و فعالیــت در زمینه مادربردهای کامپیوتری نموده است.مانیتورهای هانسول از سال 76 ، توسط شرکت سیمآوا که به عنوان نماینده انحصاری این کمپانی در کشور و خاورمیانه فعالیت می کرد، به بازار عرضه گردید که کیفیت فوق العاده این مانیتورها منجر به فروش بالای آن در سطح کشور گردید. , هماهنگ بــا تکنولوژی روز جهان این شرکت از ســال 1384 فعالیت بر روی سیســتم های  تیــن کلاینت را بــه عنوان Embedded جایگزین تولیــد مونیتور بود، آغاز نمود.

شرکت سیمآوا


قبــل از ورود محصول به بازار بــا توجه به تجربــه و آموزش تیم مهندســین تحقیق و توسعه، شرکت توانست تمامی سیستم عامل های دستگاه های های جانبی Device تین کلاینت را با توجه به ســخت افــزار و ســازمان ها در داخل تولید کند و همچنین با توجه به نیازهای Embeddedامنیتــی هر ســازمان با تولید سیســتم عامــل سفارشی شده بسیاری از حفره های امنیتی که در سیستم عامل وجود دارد را از بین ببرد.Professional همچنین با تکیه به توان طراحی و تولید سخت افزار در داخل، شرکت سیماوا توانست نمایندگی انحصاری شرکت کلاینترون تایوان رادر ایران اخذ نماید و تحت لیسانس آن با برند سیمتک فعالیت کند. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کننده های ســخت افــزار تین کلاینت در دنیاســت ، شــرکت های بزرگ و آلمان از I Gel ایتالیــا و پرایم سخت افزارهای این شرکت اســتفاده می کنند و به صورت O.E.M به تولید تین کلاینت مشغول هستند، این شرکت دارای گواهی نامه های متعددی در زمینه تولید و ســاخت سخت افزار تین کلاینت اســت و همچنین خود نیز ، پارتنر شرکت های بزرگی مانند  Citrix, AMD, Tradici, VMware Windows Embedded و چند شــرکت بزرگ دیگر است، شــرکت سیمآوا با پشتوانه همکاری با شرکت های مختلف جهانی و تجربه مهندسان خود توانسته اقدام به تولید محصولات متنوعی نموده است. بخش نرم افزاری این شرکت نیز با تولید نرم افزارهای مجازی سازی ، امنیتی و تین کلاینت ها محصولاتی مناسب برای استفاده در صنایع و شرکت های مختلف را فراهم نماید.


All rights reserved 2018 تمامی حقوق این سایت متعلق به سیپروتک می باشد