مقالات داستان شرکت

دوربین مداربسته Honey Well

دوربین مداربسته Honey Well

دوربین مداربسته  honey well، کمپانی هانی‌ول کار خود را حدود 125 سال قبل شروع کرد و در حال حاضر یکی از کمپانی های مهم آمریکا به شمار می رود.

دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته honey well

شرکت هانی ول توانسته در سطح جهانی رتبه اول Technology ( فن آوری ) را در زمینه سیستم ‌های نظارت تصویری کسب نماید، این رتبه بر اساس کارایی و توانمدیهای تجهیزات امنیتی و دوربین های مداربسته ساخت این شرکت می باشد، دوربین های مداربسته شرکت HoneyWell بصورت تخصصی تولید می شوند، این کمپانی مخترع و سازنده انواع فناوری‌ هایی می باشد که می ‌توانند به چالش ‌های اصلی جهان در زمینه ‌های انرژی، امنیت و ایمنی و غیره کمک کنند.

کمپانی معتبر تولید دوربین مدار بستهHoneyWell (هانی ول )در میان سیستم های نظارت تصویری در سطح جهان ، مخصوصاً برند های اروپایی و آمریکایی ، و در میان کاربران این دوربین های مداربسته، جایگاه و محبوبیت خاصی دارند. دوربین ‌های مداربسته سری پرفورمنس در انواع دام، بولت و بالت برای فروشگاه ‌ها، ادارات کوچک و منازل طراحی و ارائه شده ‌اند . هانی‌ول در مدل‌ های وری‌ فوکال موتورایز دوربین‌ های مداربسته خود از فناوری focal zoom technology استفاده کرده که با زوم روی تصویر به وسیله ی کاربر، عمل فوکوس مانند دوربین های مداربسته پاناسونیک به شکل اتوماتیک صورت می گیرد. دوربین ‌های سری Performance درانواع ۲ و ۳ مگاپیکسل ارائه می گردد.
برنامه ی تحت موبایل کمپانی Honeywell بااسم TC یا Total Connec با دسترسی کامل، برای مانیتور های کمپانی اپل هم به بازار آمدند. کمپانی هایی مانند Digital Watchdog هم به این راهکار تمایل نشان داده اند. این نشان از بروز یک گرایش و ترند جدید در صنعت سیستم نظارت تصویری و دوربین مدار بسته خواهد داشت. حالا دیگر با تلویزیون هم می توانید به دوربین های مداربسته، نظارت و کنترل داشته باشید. با ترویج بسیاری از محصولات تکنولوژیک قابل حمل، شرکت های امنیتی حفاظتی هم به فکر ارائه راه کار بر مبنای گوشی های هوشمند و تبلت ها افتاده اند . کمپانی Honeywell قدمی جلوتر گذاشته و دسترسی به دوربین مداربسته را به تلویزیون اتاق پذیرایی شما هم محول نموده است!


رنج هزینه ی دوربین مداربسته Honeywell


تجهیزات نظارت تصویری و دوربین مداربسته Honeywell در رنج تجهیزات رده بالای بازار قرار می گیرد . در صورتی که درپی تجهیزات سیستم مداربسته تحت شبکه با کیفیت بالا می باشید و از نظر مالی با قیمت زیاد این محصولات مشکلی نداشته باشید , دوربین های مداربسته این کمپانی می تواند یکی از انتخاب های خوب شما باشد.
کیفیت تصویر در بسیاری از تولیدات دوربین های مداربسته از شرکت های تولید کننده معتبر جهانی مشابه هم هستند. ولی نکته قابل تامل در این محصولات ، طول عمر بالا ، کیفیت ساخت و نرم افزارهای قدرتمندتر و پشتوانه خدمات و گارانتی بهتر است.
امروز ما در کشور خودمان بدلیل مسائل مربوط به تحریم ها نمیتوانیم از محصولات این کمپانی استفاده نماییم شاید خرید آن ها میسر باشد ولی نداشتن ارتباط با نمایندگی های اصلی موجب دسترسی نداشتن به خدمات و گارانتی ها و بروزرسانی محصولات می گردد.


سیپروتک مشاور امین شما برای یک خرید مطمئن انواع سیستم های نظارت تصویری و امنیتی است.

مطالعه بیشتر:

چه نوع دوربین مداربسته ای برای ما مناسب است؟

معرفی System Builder توسط مایلستون

راه حل یکپارچه سازی ارکانت ویژن


All rights reserved 2018 تمامی حقوق این سایت متعلق به سیپروتک می باشد