مقالات داستان شرکت

دوربین مداربسته Honey Well

دوربین مداربسته Honey Well

دوربین مداربسته  honey well (دوربین مداربسته ) ، کمپانی هانی‌ول کار خود را حدود 125 سال قبل شروع کرد و در حال حاضر یکی از کمپانی های مهم آمریکا به شمار می رود که توانسته در سطح جهانی رتبه اول Technology ( فن آوری ) را در زمینه سیستم ‌های نظارت تصویری کسب نماید.

دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته honey well

این کمپانی مخترع و سازنده انواع فناوری‌ هایی می باشد که می ‌توانند به چالش ‌های اصلی جهان در زمینه ‌های انرژی، امنیت و ایمنی و غیره کمک کنند.

کمپانی معتبر تولید دوربین مدار بستهHoneyWell (هانی ول )در میان سیستم های نظارت تصویری در سطح جهان ، مخصوصاً برند های اروپایی و آمریکایی ، و در میان کاربران این دوربین ها ، جایگاه و محبوبیت خاصی دارند. دوربین ‌های سری پرفورمنس در انواع دام، بولت و بالت برای فروشگاه ‌ها ، ادارات کوچک و منازل طراحی و ارائه شده ‌اند . هانی‌ول در مدل‌ های وری‌ فوکال موتورایز این دوربین‌ های خود از فناوری focal zoom technology استفاده کرده که با زوم روی تصویر به وسیله ی کاربر، عمل فوکوس مانند دوربین های پاناسونیک به شکل اتوماتیک صورت می گیرد. دوربین ‌های سریPerformance درانواع ۲ و ۳ مگاپیکسل ارائه می گردد.
برنامه ی تحت موبایل کمپانی Honeywell بااسم TC یا Total Connec با دسترسی کامل ، برای مانیتور های کمپانی اپل هم به بازار آمدند. کمپانی هایی مانندDigital Watchdog هم به این راهکار تمایل نشان داده اند. این نشان از بروز یک گرایش و ترند جدید در صنعت سیستم نظارت تصویری و دوربین مدار بسته خواهد داشت. حالا دیگر با تلویزیون هم می توانید به دوربین های مداربسته، نظارت و کنترل داشته باشید. با ترویج بسیاری از محصولات تکنولوژیک قابل حمل، شرکت های امنیتی حفاظتی هم به فکر ارائه راه کار بر مبنای گوشی های هوشمند و تبلت ها افتاده اند . کمپانی Honeywell قدمی جلوتر گذاشته و دسترسی به دوربین مداربسته را به تلویزیون اتاق پذیرایی شما هم محول نموده است!


رنج هزینه ی دوربین مداربسته Honeywell


تجهیزات نظارت تصویری و دوربین مداربسته Honeywell در رنج تجهیزات رده بالای بازار قرار می گیرد . در صورتی که درپی تجهیزات سیستم مداربسته تحت شبکه با کیفیت بالا می باشید و از نظر مالی با قیمت زیاد این محصولات مشکلی نداشته باشید , دوربین های مداربسته این کمپانی می تواند یکی از انتخاب های خوب شما باشد.
کیفیت تصویر در بسیاری از تولیدات دوربین های مداربسته از شرکت های تولید کننده معتبر جهانی مشابه هم هستند. ولی نکته قابل تامل در این محصولات ، طول عمر بالا ، کیفیت ساخت و نرم افزارهای قدرتمندتر و پشتوانه خدمات و گارانتی بهتر است.
امروز ما در کشور خودمان بدلیل مسائل مربوط به تحریم ها نمیتوانیم از محصولات این کمپانی استفاده نماییم شاید خرید آن ها میسر باشد ولی نداشتن ارتباط با نمایندگی های اصلی موجب دسترسی نداشتن به خدمات و گارانتی ها و بروزرسانی محصولات می گردد.


سیپروتک مشاور امین شما برای یک خرید مطمئن است.