مقالات تکنولوژی دوربین مداربسته

دوربین مداربسته low-light چیست؟

دوربین مداربسته low-light چیست؟

دوربین مداربسته low-light چیست؟ با پیشرفت تکنولوژی های تصویری دوربین های مداربسته نیز پیشرفت های چشمگیری داشته اند. 

دوربین های مداربسته سری low light این قابلیت را به شما خواهند داد که در نور خیلی کم می توانید تصویری با کیفیت بهتر از دوربین مداربسته مشابه را دریافت نمایید. شما می توانید مدل های گوناگون دوربین مداربسته، از گروه های Dome و Bullet را انتخاب نموده و با دریافت تصاویر در نور خیلی کم، ویدیو های خیلی واضحی را ببینید. این سری از دوربین های مداربسته، دید واضح و بدون مشکلی همراه با جزئیات دقیق در محیط های خیلی تاریک را برای شما امکان پذیر می کند.


برای دید در شب از روش low light استفاده نمایید.

low-light
دوربین های low-light


این سری از دوربین های مداربسته برای جواب گویی به احتیاج بازار امنیتی، مبنی بر تصویر برداری با کیفیت در نور کم طراحی و ارائه شده اند. امروز کمپانی های معتبر جهانی برای حل این معضل تلاش بسیاری می کنند تا از رقبای خود جلوتر باشند. در این دوربین های مداربسته با استفاده از حداقل روشنایی، می توان شکل ها، رنگ ها، اندازه ها و حرکت را در تاریکی حداقلی، به طور بسیار بهتر از سایر دوربین های مداربسته تشخیص داد.


استفاده از الگوریتم ISP برای داشتن فیلمی با کیفیت بالا


با بهره گیری از فن آوری پیشرفته  ISP ، این سری از دوربین مداربسته، عملکرد مناسبی را در مکان های کم نور دارند. به دلیل اینکه حساسیت دوربین مداربسته در مکان های تاریک با بهره گیری از الگوریتم ISP ، زیاد خواهد شد در نتیجه دوربین مداربسته می تواند ویدیو هایی با شفافیت بالا و با کیفیت در اینگونه مکان ها ایجاد کند . همچنین با بهره گیری از تنظیمات فن آوری های 3d DNR کم کننده دیجیتالی نویز، کیفیت مناسب تری خواهید داشت.


قابلیت دوربین مداربسته سری low light


دوربین های مداربسته low-light با بکارگیری مجموعه ای از فن آوری های کاربردی به بازار عرضه شده اند. هر یک از مدل های این مجموعه قادر به دریافت ویدیو های با کیفیت ۱٫۳ مگاپیکسل در شب و تصاویر ویدئویی FULL HD در روز می باشد . همچنین با داشتن استاندارد IP66 به شکل ویژه ای در شرایط آب و هوایی دشوار و رطوبت تا ۹۰% خیلی کار آمد عمل خواهد کرد . برای دید بهتر این مدل از دوربین مداربسته، دارای LED مسطح برای پخش نور در محیط دید دوربین و دامنه IR  با برد بلند می باشند. استفاده از لنزهای کریستالی با وضوح دید بالا ، از امکانات دیگر این دوربین های مداربسته است. از امکاناتی که این دوربین های مداربسته را از سایر دوربین های دیگر متمایز می نمایند می توان به ICR BLC , OSD , MENU , EIS و DWDR اشاره نمود. لازم به ذکر است که قابلیت های ذکر شده در هر برندی با هم متفاوت استف ولی داشتن این قابلیت ها برای برخورداری از سطح استاندارد تصویر لازم می باشد.


کمپانی های تولید کننده دوربین های مداربسته Low Light


شرکت های اصلی و قدرتمند تولید کننده دوربین های مداربسته با استفاده از تکنولوژی های جدید و امکانات نرم افزاری، این نسل جدید از دورین های مداربسته را با ادعاهای مختلف و کیفیت های متنوع وارد بازار نموده اند بخشی از این تجهیزات برای تست و رفع ایراد در عملکرد و بخشی به عنوان محصول نهایی بکارگرفته شده است. تنها در صورتی که تیم پشتیبانی قدرتمند و خدمات بهینه، پشتوانه این محصولات باشد، می تواند تضمین یک خرید با کیفیت برای شما شود.

کمپانی معتبر بوش، اویجیلون ، هانی ول ، موبوتیکس ، هایک ویژن ، داهوا و مارک هایی نظیر آپتینا، مکسرون، این توانایی را برای ارائه این محصولات دارند و از قدرت مناسبی نیز در پشتیبانی و بهینه سازی برخوردارند. با شناخت کارآیی های متنوع انواع دوربین های مداربسته، می توانید در یک پروژه از طیف دوربین های متنوعی از یک برند با توجه به کارایی های آن ها استفاده نمایید.


مشاوران ما در سیپروتک آماده ارائه خدمات حرفه ای مشاوره در انتخاب و خرید بهترین تجهیزات استاندارد می باشند.

برای مطالعه بیشتر :

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل Turbo HD DS-2CE56D0T-IR

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل IPC - DS-2CD2020F-I

تفاوت دوربين مداربسته HD و FULL HD