درباره سیپروتک

Ciprotech  ترکیبی از سه واژه Circuit Protection Technology به معنی فن آوری حفاظت الکترونیکی است. ترکیبی از سه خصوصیت رایج جهان امروز که به واژه ای کامل برای نشان دادن اهداف ما تبدیل شده است.


Ciprotech یک سایت حرفه ای برای ارائه اطلاعات فنی، معرفی فن آوری های حفاظتی، معرفی و مرور تخصصی محصولات امنیتی و حفاظتی و ارائه اخبار مهم در صنعت حفاظتی خصوصا دوربین مداربسته است.
این مجموعه با هدف اطلاع رسانی و بررسی محصولات تخصصی امنیتی، با هدف آسان سازی تصمیم گیری مشتریان در این بازار ایجاد شده است. اطلاع رسانی، معرفی تکنولژی ها، معرفی تکنسین ها و شرکت های عرضه کننده و معرفی نصابان در این صنعت برای ارتباط سریع تر و بهتر میان صنعت و مشتریان، یاری رساندن به صنعت حفاظت و امنیت، یاری عرضه کنندگان و تیم های فنی برای پیشرفت روزافزون و معرفی عرضه کنندگان و نصابان با تجربه و موفق به سایر همکاران میتواند گام موثری در جهت بالاتر بردن ضریب موفقیت و استاندارد پروژه ها باشد.
چشم انداز ما دستیابی به جایگاهی متناسب با شان صنعت حفاظت و امنیت است، شانی که تمامی همکاران حرفه ای و باسابقه ما امروز به آن اعتقاد دارند، ارائه آموزش های حرفه ای  در سطح کشور و منطقه از اهداف استراتژیک این مجموعه است. تلاش در جهت کارافرینی و رسیدن به اهداف اتحادیه ای و همکاری با مراکز پژوهشی، تحقیقاتی، تولید کنندگان، واردکنندگان، و کلیه همکاران شاغل به منظور تبادل تجربیات و افزایش توان فنی از اهداف این مجموعه است.
رسالت Ciprotech :
•    معرفی برندهای فعال ملی و صاحبان تکنولوژی و واردکنندگان
•    معرفی کلیه همکاران فعال در زمینه حفاظت و امنیت و گزارش های مستند در خصوص پیشرفت ها ایشان در طی سال
•     ارائه راهکارهای تخصصی برای انتخاب بهترین محصول و مشاوران متخصص و تکنسین های نصب و اجرا به مشتریان
•     معرفی و ترویج فعالیت های اتحادیه های کشوری و NGO های همکاران در جهت پیشبرد هرچه بهتر فعالیت های صنعت
•    معرفی راهکارهای جدید در صنعت امنیت و حفاظت خصوصا دوربین مداربسته
•    بررسی سوابق و معرفی همکاران و درج مقالات متخصصین صنعت و اعلام پیشرفت های ایشان
•    توسعه فروش و معرفی بازارهای متنوع کاری و ایجاد فرصت های متنوع بازار برای فعالان صنعت
•    اطلاع رسانی گسترده و ترویج فعالان در لایه های مختلف صنعت
یکی از آرزوهای دیرینه همکاران ما جلوگیری از ورود و سوء استفاده افراد سودجو و منفعت طلب به این صنعت می باشد. ما سعی خواهیم کرد با معرفی شرکت ها و تکنسین های خوش سابقه و خلاق در این کار نقشی کوچک ایفا نماییم و از متضرر شدن همکاران و مشتریان عزیز جلوگیری نماییم.
 این مجموعه آماده همکاری با همکاران محترم و خوش سابقه و دریافت نظرات و تجربیات ایشان می باشد.


All rights reserved 2018 تمامی حقوق این سایت متعلق به سیپروتک می باشد