کالاهای صنعتی مجهز به لیزر

لیزر ۲۰۰۰ چیست؟ همکاری داهوا و لیزر آلمان

لیزر ۲۰۰۰ چیست ، در این مطلب می خواهیم در مورد اینکه از لیزر ۲۰۰۰ برای چه کاری استفاده می شود توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. کمپانی تولید کننده تکنولوژی داهوا، با همکاری کمپانی های مطرح جهان در راستای عرضه ی کالاهای تازه در تلا ش است و در پی تامین احتیاجات کاربران

خود در قسمت های گوناگون است. در ادامه به تکنولوژی لیزر ۲۰۰۰ شرکت داهوا می پردازیم.
کمپانی تکنولوژی داهوا، قراردادی را با کمپانی لیزر ۲۰۰۰، امضا کرده است که باعث عرضه ی روش های جدید و بروز، با استفاده از لیزر در اروپا و فوتونیک در آلمان شده است و وادار به عرضه ی ارائه ی کالاهای لیزر ۲۰۰۰ ، برای یکی از کمپانی های همکار شرکت داهوا در ساخت کالاهای صنعتی داهوا، داده شده است. در حال حاضر، کاربران می توانند کالاهای صنعتی مجهز به تکنولوژی کمپانی لیزر ۲۰۰۰ ، را بخرند.


هم اکنون، نمونه ای از کالاهای Machine vision داهوا که شامل دوربین های اسکن خطی، دوربین های اسکن منطقه ای، دوربین های کد خوان، دوربین های هوشمند، دوربین های اندازه گیری ۳ D و لنزهای صنعتی می باشند که طیف گسترده از دوربین ها با رزولوشن های ۵ مگاپیکسل, ۳ مگاپیکسل و را عرضه می کنند. این سری محصولات با پشتیبانی از Gigabit Ethernet, Camera Link ،, USB 3.0, CoaXPress و به صورت پیشرفته ای برای کاربردهای مختلف عمومی و صنعتی از جمله :

بررسی خطاهای صنعتی، تشخیص OCR، شناسایی سوژه ی مورد نظر و یا جسم ، ارائه ی روش های کنترل ترافیک، علوم پزشکی و دیگر کاربردهای ضروری، مورد استفاده قرار می گیرند.
لیزر ۲۰۰۰ ، از ایجاد این توافق نامه خیلی خرسند می باشد. مدیر عامل لیزر ۲۰۰۰، گفته است : ” کمپانی فناوری داهوا، تجربه ی چندین ساله در ارائه ی تصاویر در صنعت نظارت تصویری را دارا می باشد و بدون شک، سازنده و عرضه کننده قابل اطمینان در طراحی و تولید انواع دوربین های صنعتی با کارآیی زیاد است. ما این کالاها را در بازارهای فرانسه, آلمان، و ایبرین، عرضه می کنیم و اطمینان داریم که کمپانی داهوا، می تواند کالاهای با کیفیت و جدید و روش های کارآمد خود را در این بازارها عرضه می کند.
این همکاری و توافق نامه مشترک میان کمپانی داهوا و لیزر ۲۰۰۰ ، دستاوردهای چشم گیری به همراه داشت و دو طرف در پی تلاش های زیادتری، برای موفقیت های روز به روز هستند. کمپانی فناوری داهوا ، با هدف ” جامعه سالمتر، زندگی هوشمند تر ” بر ” کیفیت و نو آوری و خدمات ” متمرکز است و با عرضه ی با کیفیت و خدمات بهتر، در راستای موفقیت های زیادتر تلاش خواهد کرد.

سیپروتک همراه فن آوری