راه حل یکپارچه سازی ارکانت ویژن

راه حل یکپارچه سازی ارکانت ویژن . در سال 2018  شرکت ارکانت ویژن بسیاری از تولید کنندگان معتبر علاقه مند بودند نشان دهند که چگونه ، راه حل های یکپارچه سازی می تواند، هزینه ها را در یک پلت فرم ساده تر برای استفاده کاربران کاهش دهد.

کمپانی آمریکایی Arecont Vision اخیراً در ماه آوریل راه کار جدید مدیریت تصاویر ابری خود ، Contera را معرفی کرد و برای اولین باردر نمایشگاه IFSEC برای عرضه در بازار اروپا به نمایش گذاشته است.

Contera اولین نرم افزار مدیریت تصاویر ویدئویی Arecont است و به مشتریان اروپایی اجازه می دهد از فضای ابری clod یک شرکت خدماتی ایالات متحده بهره مند شوند. از آنجا که سیستم Contera از ابتدا به عنوان یک سرویس تحت وب طراحی شده است ، هزینه اضافی برای انتقال سیستم VMS به محیط ابری برای کاربران نخواهد داشت. بوسیله این نرم افزار جدید کاربران می توانند از تمام خدمات و ابدیت های جدید بر روی نرم افزار VMS این شرکت و تطبیق با محصولات تحت استانداردهای شرکای تجاری آن استفاده نمایند.

راه حل های یکپارچه سازی در میان اکثر تولید کنندگان محصولات امنیتی رواج یافته است. و مشکل همیشگی کابران برای یکپارچه سازی محصولات شرکت های مختلف را برای مدیریت اسان تر ، حل نموده است .
قبل از این کابران می بایست از نرم افزارهای مختلف برای مدیریت گروهی از محصولات استفاده می کردند و این تعدد نرم افزارها و APP های مختلف موجب سردرگمی و ایجاد هزینه زیادی می شده است. با این رویکرد جدید کاربران بسادگی با استفاده از یک نرم افزار متمرکز جامع می توانند مدیریت محصولات چند شرکت را انجام دهند.