در مورد همکاری مشترک شرکت تیاندی با نتورک اپتیکس بیشتر بدانید

در اینجا سعی داریم در مورد مشارکت بین شرکت های تیاندی با نتورک اپتیکس توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. شرکت تیاندی، سازنده تراز اول در زمینه ی سامانه های نظارت تصویری تحت شبکه، و ارائه کننده راه های امنیتی تخصصی است ؛

شرکت تیاندی با افتخار اعلام می کند که همکاری خود را با شرکت نتورک اپتیکس ، شرکت اول در زمینه تصاویر تحت شبکه، شروع کرد.تمامی کالاهای تیاندی، با برنامه Witness صورت می گیرد و تعدادی از نرم افزار ها که بر پایه VMP این کمپانی ساخته شده اند، به شکل کامل سازگاری دارند.

آقای تونی لوچه مسيول بازاریابی و گسترش تجارت نتورک اپتیکس گفته است: این موضوع که برنامه Witness و سایر برنامه های مبتنی بر NX، بسیار آسان و سریع کالاهای تیاندی را در شبکه پیدا می کند و با این کالاها هماهنگی کامل دارند، این موضوع سبب خوشحالی ما و کاربران ما خواهد بود ، به دلیل اینکه توانسته ایم یک ویژگی جدید و مفیدی به کالاهای خود اضافه کنیم”

مدیر کل آقای “جان ون دل الزن” منطقه EMEA تیاندی گفته است: ما به شبکه همکاران خود در تمام دنیا افتخار می کنیم و بی دریغ در حال تلاش برای بهبود عملکرد کالاها و عرضه ی خدمات و روش های بهینه به کابران خود می باشیم، همکاری روز به روز تیاندی و نتورک اپتیکس، ما و کاربران ما را مجبور می کند تا از مزیت های این همکاری و ویژگی های نرم افزار Witness بهره مند شویم.

در مورد نتورک اپتیکس

کمپانی نتورک اپتیکس در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد. این کمپانی همواره روز به روز در حال پیشرفت می باشد و 2 محصول Witness و Meta VMP را به بازار عرضه کرده است. Witness برنامه ی کنترل تصاویر است که با هدف نظارت و مدیریت کالاهای امنیتی نظارت تصویری در صنایع ایجاد شده است. این برنامه همچنین دارای یک سری تجهیزات توسعه می باشد که با بهره گیری از آن می توان دیگر کالاهای شرکت ها را هم با این برنامه هماهنگ کردو آنها را کنترل نماید. Meta VMP، پلتفرم تولید برنامه بر حسب موتور NX است و کمپانی های گوناگون می توانند با استفاده از آن برای کالاهای خود، VMS به خصوصی تولید نمایند. در ادامه با فن آوری کمپانی تیاندی همراه ما باشید.

فناوری های کمپانی تیاندی

کمپانی فناوری های تیاندی، یکی از کمپانی های برتر با چندین سال سابقه در صنعت نظارت تصویری می باشد. این کمپانی که دارای رتبه سوم در چین و رتبه نهم دنیا در رتبه بندی ASMAG می باشد. شرکت تیاندی همه ی نیروی خود را صرف تولید روش های نظارت تصویری با امکان آپدیت و کاربری ساده کرده است و نسبت به استانداردهای جهان این صنعت مثل Onvif، تعهد زیادی دارد.