بوش امنیت نیروگاه های برق آبی برزیل CELPE را تامین می کند

بوش امنیت نیروگاه های برق آبی برزیل CELPE را تامین می کند. شرکت زیرساخت برق برزیل Companhia Energética de Pernambuco تامین کننده اصلی برق در شمال شرقی کشور واقع در شهر Pernambuco است.

CELPE در مرکز Recife، یکی از مهمترین مراکز اقتصادی و شهری کشور برزیل است، در میان 184 شهر کشور، شهر Pernambuco، جمعیتی بیش از 8.8 میلیون نفر دارد. به عنوان بخشی از تعهد جهانی دولت برزیل برای تولید انرژی پاک، شبکه CELPE چندین نیروگاه برق آبی در رودخانه های سراسر کشور ایجاد نموده است.


تامین برق برای مصرف کنندگان خصوصی و مشتریان صنعتی در یک منطقه وسیع ، نیاز به یک شبکه وسیع تولید و توزیع انتقال نیرو دارد. CELPE به عنوان بخش مهمی از زیرساخت برق قدرت برزیل، 240 ایستگاه در سراسر Pernambuco را فعال نموده است. اما همان طور که اکثر این ایستگاه ها در مناطق دور افتاده قرار دارند ، در چند سال اخیر شاهد افزایش ناگهانی خرابی و سرقت کابل های گران قیمت تجهیزات خود است.
این شرکت به دنبال حفظ زیرساخت های حیاتی خود، CELPE نیاز به یک راه حل امنیتی یکپارچه ای دارد که به سه هدف دست یابد:

اولا ، جلوگیری از وقوع جرم و اعلام اخطار پلیس در هنگام نقض امنیت.

ثانیا ، کنترل دسترسی بدون خطا برای 300 تیم تعمیرونگهداری ، که در این زمینه فعالیت می کنند.

سوماً ، ایجاد هشدار حریق (آتش) ، شبکه ارتباطات ، و تلفیق صدای دوسویه در یک سیستم یکپارچه امنیتی ، که می توان آن را از راه دور و مرکز CELPE مدیریت نمود.

بوش به عنوان یک ارائه دهنده راه حل های امنیتی ، قرارداد را برای تجهیز شانزده پست با سیستم های امنیتی تصویری، کنترل دسترسی، ایجاد شبکه ارتباطات، سیستم اعلام هشدار و همچنین هشدارهای نفوذ متصل به سیستم ترکیبی هوشمند ساختمانی (BIS) طراحی نمود.
برای سیستم حفاظت و امنیت تصویری ، بوش دوربین اتوماتیک 7000 اینچی خود را با نام AUTEDOME IP در نظر گرفته است ، که از طریق سیستم مدیریت مرکزیBosch (BVMS) بصورت یکپارچه درآمده است. زنگ هشدار اعلام حریق و دود و آشکارسازهای ایجاد گرما، به سیستم هشدار و تخلیه متصل شده است تقویت کننده ها به سیستم اعلام هشدار متحرک متصل می شوند.


تمام سیستم ها و دوربین های مداربسته توسط پرسنل امنیتی در مرکز کنترل شرکت در اتاق نظارت مجتمع می شوند.
برای امنیت بیشتر، دوربین های مداربسته انتخاب شده دارای سیستم تجزیه و تحلیل ویدئویی مستقل داخلی هستند ، که به طور خودکار اخطارهای امنیتی را به مراکز هشدار ارسال می کنند. سیستم همچنین نیاز کلیدی مشتری خود را برای مدیریت از راه دور سیستم مدیریت BIS (سیستم ادغام ساختمانی) را برآورده است.

راه اندازی سیستم امنیتی بوش درشانزده ایستگاه Pernambuco به طورموفقیت آمیزی اجرا شده است ، که برای CELPE و پرسنل آن یک دارایی بزرگ است. به غیر از حفاظت از زیرساخت های ارزشمند شرکت در مقابل مجرمان ، سیستم اجرایی بوش ، شبکه ارتباطات را در میان تیم های خدماتی منطقه با استفاده از عناصر نظیر کنفرانس تصویری و هشدار خودکار حریق و ورود غیر مجاز به سیستم از طریق سیستم پیام رسانی داخل شبکه، ساده کرده است.

بوش هم اکنون پس از اجرای موفق نصب این سیستم متمرکز در حال آمادگی برای اجرای 240 پست دیگر در سال اینده خواهد بود.
سیستم های هوشمند یکپارچه در آینده ای نزدیک ، با توسعه شبکه های امنیتی و اجرای ترکیبی تجهیزات هوشمند ، در مدیریت بهینه مراکز دولتی و خصوصی بزرگ نقش بسزایی ایفا خواهد نمود.

برگرفته از سایت Bosch Security and Safety Systems