برند KDT در تلاش برای تسخیر سهم بالاتری از بازار امنیت

مجموعه کاوش داده پردازان مالک برند KDT ، طی 12 سال گذشته ، از فعالان صنعت امنیت بوده است. این مجموعه از شرکت های پیشرو در فروش و اجرای تجهیزات و دوربین های مداربسته شبکه و وایرلس در ایران است.

در طی این مدت شرکت کی دی تی تجارب بسیار غنی در این صنعت کسب نموده است و امروز با تکیه بر هوشمندی مدیران خود و بهره گیری از تجارب اجرایی و آگاهی از نیاز های مصرف کنندگان توانسته نگرشی جدید را در راه تولید این محصولات در ایران به کار بگیرد. مسئله مهم در این میان استفاده مستمر از بازخوردهای بازار و بکار گیری تجارب اجرایی در حین عملیات تولید و اجراست ؛ این شرکت با دریافت بازخورد از نمایندگان خود در سراسر کشور، در راه رفع موانع استفاده بهینه تراز تجهیزات مداربسته خود، گام های بزرگی برداشته است.
رویکرد ایجاد راه کارهای جدید برای رفع نیازهای امنیتی ، برای مصرف کنندگان محصولات امنیتی در کی دی تی موجب شده که به نکات بسیارریزدربرنامه های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری دقت شود.
این رویکرد توانسته راه یک تجارت موفق و یک جایگزینی ایده ال را در همه محصولات تولیدی این شرکت برای شرکای تجاری و مصرف کنندگان فراهم نماید ؛ از درک شرایط سخت کاری برای مجری پروژه ها تا درک نیاز کاربران در سطوح مختلف بازار ، درک و شعوری است که شرکت به آن رسیده است.


تاریخچه تولید KDT

کی دی تی از سال 1390 شمسی با هدف تامین تجهیزات شبکه مورد نیاز بازار ، اقدام به تولید نمود. این مجموعه در قدم اول ، مونتاژ سوئیچ های POE را با هدف وارد نمودن تکنولوژی به داخل شرکت شروع نمود . طراحی سخت افزار سوئیچ شبکه برای یک شرکت نوپا در شرایط سخت تجاری ایران بسیار سخت بود ولی همکاری و همدلی همکاران و بازخوردهای بازار بسیار دلگرم کننده و مشوق راه این شرکت شد. قیمت مناسب تر از نمونه های خارجی و تولید روز و سفارشی سازی در برخی موارد و همچنین تامین گارانتی های بی دردسر بسیار مورد استقبال همکاران قدیمی و جدید شرکت قرار گرفت.
امروز کی دی تی بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات شبکه POE در خاورمیانه است. ره آورد آنها صادرات محصولات تولیدی این شرکت در صدر تولیدات داخلی است. امروز کی دی تی دارای واحد تحقیق و توسعه مستقل ، واحد طراحی محصول و واحد پشتیبانی مستقر در داخل شرکت است و با چشم به آینده در راه توسعه ای بزرگ تر قدم بر میدارد.
این شرکت با چهار خط تولید همزمان ، ورود در لیست مورد تایید شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی سعی نموده گستره استفاده محصولات خود را توسعه دهد.


تولید دوربین مداربسته :

پس از سال 1390 این شرکت با پشتوانه تجربه موفق خود در تولید محصولات POE ، قدم به تولید دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط کننده شبکه NVR ، با همان روش اسمبل سازی و ورود تکنولوژی به کشور نموده است.
با توجه به این که امروز سخت افزارها بدون نرم افزار قدرتمند معنی ندارند، شرکت کی دی تی در ابتدا و برای تولید یک محصول متمایز در داخل کشور و همزمان با اسمبل تجهیزات سخت افزاری در ایران ، فن آوری نرم افزاری اختصاصی خود را ایجاد نمود و با استقرار تجهیزات سرویس دهنده مانند سرورهای پشتیبان انتقال تصویر P2P و سرورهای پشتیبانی در داخل کشور ، امنیت و سرویس های مستقل را برای کاربران خود ایجاد نمود. در آینده نچندان دور تولید محصولات امنیتی را نیز از صفر تا صد در دست خواهد داشت.
رویکرد تضمین کیفیت و تامین گارانتی بی دردسر برای کرابران در تمام نقاط کشور، بزرگترین تبلیغ این برند ایرانی است. گارانتی بی قید و شرط در طی این سال ها حتی در زمان شکستگی و یا آتش سوزی ازمزایای استفاده از محصولات کی دی تی است.
طی پیگیری های سیپروتک و بازخورد از برخی از کاربران و همکاران شرکت این مزیت محصولات کی دی تی بیشترین سطح رضایت را پس از نقطه قوت فنی محصولات این شرکت بیان نموده اند.

در نهایت باید گفت : تولید کنندگان موفق جهانی با اتکا به کیفیت محصولات خود و ایجاد مزیت های متفاوت برای مصرف کنندگان خود ، راه پیشرفت و توسعه را در شرایط مختلف طی می نمایند . ما نیز در مجله امنیتی سیپروتک امیدواریم، سایر تولید کنندگان ایرانی نیز مانند کی دی تی ، با پایبندی به کیفیت تولید و رقابت در همه ارکان بازار محصولاتی ارزان تر و با کیفیت تولید کنند و به صنعت ایران جان تازه ای بدهند.


با آرزوی موفقیت
درباره سیپروتک