اخبار

بررسی دوربین های مداربسته نسل جدید Floodlight

بررسی دوربین های مداربسته نسل جدید Floodlight . دوربین های ترکیبی فلود لایت برای پاسخ به نیاز کاربرانی طراحی شده اند که می خواهند محیط های اطراف منازل و انبارهای خود را با یک دوربین مداربسته و بدون اضافی نمودن تجهیزات دیگر راه اندازی نمایند.

در واقع دوربین های مداربسته فلود لایت چند قابلیت را همزمان با هم در اختیار کاربران قرار میدهند. فیلم برداری، ضبط ، عکس برداری، انتقال تصویر، دزدگیر، ارسال الارم و روشن نمودن محیط اطراف بوسیله پروژکتورهای مرئی نور سفید.


بررسی

قابلیت های خوب : دارای قابلیت ذخیره سازی بر روی کارت حافظه، هشدارهای تشخیص حرکت و ارسال آلارم تشخیص حرکت به تلفن همراه.
نقاط ضعف ک این دوربین به دستیار گوگل و الکسا وصل می شود و به فرمان های صوتی پاسخ می دهد، اما فقط برای روشنایی های داخلی خود، فیلم زنده را برروی نمایشگر هوشمند آمازون و یا صفحه نمایش گوگل نمایش نمی دهد. یا برخی خطاها در ارسال هشدارهای تشخیص حرکت در طی روز است.
ولی در کل اگر بخواهید محافظت از محیط اطراف خود را به یک دوربین فیلمبرداری HD بسپارید و پروژکتورهای قدرتمند آن محیط روشنی را برای نمایش زنده شما فراهم نماید فلود لایت انتخاب خوبی است.

برداشت ها :

• هشدارهای حرکتی زیاد دوربین پیغام فعالیت و حرکت را در منطقه اعلام می نماید. شاید این هشدارها بعد از مدتی ازار دهنده شود، ولی خوشبختانه می توان با تنظیم حساسیت حسگر حرکت از بروز ان ها در تعداد زیاد ( نه بطور کامل ) جلوگیری نمود..
• از این محصول بدلیل بازبینی که در سال 2016 انجام شد انتظار بیشتری داریم. Maximus Light Fixture یک محصول زیبا و دوست داشتنی است. هرچند انتخاب زیادی بجز سیاه و سفید برای آن ندارید.
با در نظر نگرفتن این موضوع این دوربین مداربسته چندکاره با روشن نمودن محیط اطراف توسط لامپ های بالاسری خود و استفاده از یک سیستم Wi-Fi هوشمند، ارزش خرید را دارد.

این دوربین مدربسته با دستیار هوشمند الکسا و گوگل هم کار میکند و دستوراتی هم از آن میگیرد. اما کنترل زیادی روی آن از این طریق ندارید.
ما حتی پس از تنظیم حد حساسیت به حرکت، هشدارهای خطا در ساعات مختلف روز دریافت نمودیم، حتی زمانی که حرکت مهمی رخ نداده بود.
در صورتی که دوربین مداربسته آن به خوبی کار میکرد. نصب ان شبیه هر نرم افزار App دیگری است که تا حالا نصب نموده اید. برای شروع کار برنامه را دانلود و دستورالعمل های نصب را دنبال نمایید تا اجرا شود. در صورت بروز مشکل در اتصال Wi-Fi می توانید برای آن سیم کشی کنید. از زمان شروع تا پایان نصب حدوداً 15 تا 25 دقیقه زمان میبرد.

نکته: از آنجا که این یک دستگاه دارای Wi-Fi است، مطمئن شوید که سرعت شبکه Wi-Fi شما در نقطه ای که دستگاه نصب شده مناسب است. ازمایش سرعت شبکه به شما برای استفاده بهتر بسیار کمک می نماید.
پس از آنکه همه چیز نصب شد می توانید از روی منو، دریافت هشدار سریع، ورود اشخاص و خودرو، و پیام ها را فعال نمایید. همچنین می توانید چراغهای دوربین را برای روز خاموش و برای شب روشن نمایید. همچنین برای دور کردن افراد می توانید به صورت دستی آژیر آن را فعال نمایید.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید :

راهنمای خرید دوربین مداربسته و روش انتخاب آن

مراجعه به بخش تکنولوژی دوربین مداربسته

هوش مصنوعی

خانه هوشمند