با سری محصولات جدید آلارم حرفه ای شرکت داهوا بیشتر آشنا شوید

با سری محصولات جدید آلارم حرفه ای شرکت داهوا بیشتر آشنا شوید. در این مطلب قصد داریم شما را با سری محصولات جدید هشدار دهنده مبتنی بر کابل کشی و حرفه ای شرکت داهوا بیشتر آشنا کنیم .

کمپانی داهوا، موفق شده سری به روز شده ای از کالاهای اعلان هشدار و آلارم را تولید کند که باعث می شود امنیت بیشتر و اعلام هر چه سریعتر هشدارها به کاربران، کمک می کنند که در ادامه به تشریح آن خواهیم پرداخت. کالاهای کارامد اعلام هشدار که مبتنی بر کابل کشی هستند.


امنیت همه جانبه با سیستم های هشدار حرفه ای:


ARC3008C ، یک پنل هشدار می باشد که افراد می توانند از قابلیت های گوناگون با اطمینان به کنترل دقیق و امنیت در هر لحظه استفاده کنند. این امکانات شامل ۸ تایمر مدیریتی مستقل، بیشتر از ۸ زون و ۱۱ نوع زون روی برد می شوند. علاوه بر این، ARC3008C ، از طریق ARA58-P به ایستگاه های نظارت اتصال پیدا می کنند و یک PTSN ، ارتباط تلفنی را با ارتباط دهنده ایجاپ خواهند کرد تا امنیت طولانی و مدوام را هر ساعت و هر روز ، ایجاد کنند.


کنترل از راه دور ایمنی برای امنیت در راه ها :


کمپانی داهوا، با درک زیاد راجع به احتیاجات روز افزون زندگی پر مشغله ی کاربران خود ، ماژول ARA58-G-EN را معرفی کرد که مانند یک لوازم جانبی برای ARC3008C عمل می کندکه قابلیت مدیریت سیستم و اعلام هشدارها و رویدادها را ، از طریق پیامک و یا پیام های صوتی را فراهم می کند. علاوه بر این، ماژول ها پشتیبان سلولی را عرضه می کنند تا نظارت لحظه ای و امنیت را حتی در صورت ایجاد خطا و مشکل در شبکه، فراهم سازند. این سری های حرفه ای، برنامه های کاربردی تلفن همراه DMSS را ارائه کرده اند که برای فرستادن اعلان آلارم به مشتریان و کاربران مناسب می باشند. پس، امکان خود را در ایجاد شرایط مناسب برای نظارت، کنترل از راه دور آلارم و تنظیمات آلارم ، بیشتر می کنند.


ارتباط محکم و دوستانه بین کاربران و طراحی مناسب برای ایجاد کارایی بیشتر :


ارائه قابلیت هایی چون : برنامه ی مناسب برای استفاده ی ساده از منو و تنظیمات، کلیدهای میانبر برای استفاده در موقعیت های اضطراری، نمایش و تولید هشدار در هر قسمت به شکل real-time ، صفحه کلید سری کالاهایی حرفه ای ARK30C ، ارتباط دوستانه و محکمی را با کاربران فراهم می کند که موجب ایجاد و ارائه ی امکانات پیشرفته و استفاده ی ساده از آنها، می شوند. علاوه بر این، صفحه نمایش آن با LCD 32 کاراکتری آبی، افراد را حتی موقعی که در حال حرکت باشند، بروز می کند. هم چنین این سری حرفه ای، به منظور استفاده ی ساده ، ARC3008C را با نرم افزار Alarm Config ، مخلوط کرده اند.