فاجعه ای جدید برای محیط زیست ایران ، انتقال آب خزر

فاجعه ای جدید برای محیط زیست ایران . انگار مشکلات در ایران پایانی ندارند و هر روز باید منتظر یک فاجعه جدید باشیم. تا زمانی که نظر دانشمندان و کارشناسان علمی در حوزه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی ومدیریتی ایران، مبنای تصمیم گیری ها و طراحی های بنیادی و قانونی کشور نباشد، تصمیمات همیشه فاجعه بار خواهند بود .


لیزر ۲۰۰۰ چیست | dahua laser 2000 | همکاری داهوا و لیزر 2000

لیزر ۲۰۰۰ چیست ، در این مطلب می خواهیم در مورد اینکه از لیزر ۲۰۰۰ برای چه کاری استفاده می شود توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. کمپانی تولید کننده تکنولوژی داهوا، با همکاری کمپانی های مطرح جهان در راستای عرضه ی کالاهای تازه در تلا ش است و در پی تامین احتیاجات کاربران


دوربین مداربسته کمپانی هایک ویژن به انجمن ارائه خدمات امنیتی و پشتیبانی از پروژه پیوست

کمپانی هایک ویژن به عنوان تولید کننده پیشرو در محصولات حفاظتی و امنیتی و تجهیزات نظارت تصویری در دنیا ، به عضویت انجمن ارائه خدمات امنیتی و پاسخگویی ( FIRST ) پیوست . تیم خدمات و پشتیبانی کمپانی هایک ویژن ( HSRC ) به عنوان نماینده این شرکت در این انجمن ، فعالیت خواهد کرد .


دوربین مداربسته KDT

مجموعه کاوش داده پردازان مالک برند KDT ، طی 12 سال گذشته ، از فعالان صنعت امنیت بوده است. این مجموعه از شرکت های پیشرو در فروش و اجرای تجهیزات و دوربین های مداربسته شبکه و وایرلس در ایران است.